Оголошення знято з публікації
5 лютого 2021

Airwatch 61912AA10S в отличном состоянии.

Київ | Додано: 24 жовтня 2020, номер: 19081
  • Состояние: Б/у 
  • Марка: Другая марка 
Стильний швейцарський механічний хронограф (на основі ETA) модель 61912 AA10 S. Б / у, але практично в ідеальному стані (без подряпин і ін. Ушкоджень). Ремінець та застібка в повному порядку. Годинники мої, носив мало. Коробка, документи є. У цьому дизайні і функціоналі в Україні практично не знайти. Всі додаткові питання в телефонному режимі.
Коментарі 0
Коментарі до цього оголошення закриті

Придбайте "Airwatch 61912AA10S в отличном состоянии." на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 900$ Торг можливий. Інші оголошення з категорії "Наручні годинники" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем Руслан і має присвоєний номер 19081. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

 

 

Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.