Apple iPhone 13: особливості та переваги новинки

25.01.2022 10:30

Яскравою новинкою 2021 став новий Apple iPhone 13. Любителі «яблучної» продукції чекали новий стильний гаджет і гадали, які ж функції принесе цей смартфон?

Заявлені переваги

Згідно з рекламою та описом нового «Айфон» 13, він став значно потужнішим, міцнішим і прогресивнішим, у порівнянні з попередніми моделями. 

Що нового в «Айфон» 13

Розробники створили новий процесор, що дозволяє ще більше розкрити потенціал всього пристрою. Місткість батареї була збільшена на декілька відсотків. Цей факт оцінили любителів зависнути в інтернет-іграх, яким так потрібно багато часу. Тепер улюблений серіал або кіно можна оглянути до кінця, не боячись, що сяде батарейка.

Корпус телефону став ще міцнішим і при цьому виглядає дуже красиво. Домогтися цього допомогло вже відоме загартоване скло. Задня кришка смартфона була вкрита достатнім шаром цього матеріалу, щоб убезпечити пристрій від падіння та залишити розкішним його колір. Покращена камера і можливість подвійної зйомки неодмінно стануть у нагоді активним блогерам. В передній частині майже всю поверхню займає сенсорний екран. Його розробили за технологією OLED. Це стало новим словом у використанні смартфонів, оскільки фарби та чіткість зображення заграли по-новому.

Внутрішні вдосконалення

З технічного боку новий «Айфон» 13 став ще розумнішим. Це відомо з представлених даних:

  • інтелектуальна система Neural Engine тепер навчається набагато швидше та відповідає на запити користувача за долі секунди;
  • внутрішня місткість розширена до 128 ГБ. Цього з лишком вистачить на зберігання сотень фото та відео роликів. Геймери зможуть качати ігри та синхронізуватися з гаджетами без втрати роботи смартфона;
  • у систему включені гіроскоп, акселерометр, компас, датчики наближення та освітлення, сканер розпізнавання обличчя, пристроїв розпізнавання голосу. Дактилоскопічний датчик вбудований у кнопку блокування.

Новий смартфон вже підтримує зв'язок 5G та повністю адаптований під робочу 4G. Загубитися з «Айфон» 13 зовсім не страшно, оскільки за виявлення місця знаходження пристрою відповідають модулі GPS, Galileo, ГЛОНАСС та BeiDou. Постійний зв'язок із супутником, як в активному режимі, так і у вимкненому, допоможе швидко знайти правильний напрямок.

Іншими словами, звичний Айфон зміг по-новому здивувати любителів «яблучної» продукції та, як завжди, піднести масу сюрпризів.

 

Коментарі: 0
Зареєструйтесь або авторизуйтесь, щоб залишити коментар.