Як знайти постачальників з Китаю

19.01.2022 12:28

Китай сьогодні вважається центром світової торгівлі. Ця країна закріпила за собою позицію лідера щодо обсягу виробленої продукції, і багато відомих виробників Європи та США розмістили там виробничі потужності. У масштабах експорту товарів Піднебесна поза конкуренцією. Поставки з Китаю — те, із чим часто пов'язаний на нашій території виробничий чи торговий бізнес.

Купувати китайські товари для перепродажу в інших країнах дуже вигідно, до того ж можна вибрати практично будь-яку нішу. Важливо для цього знайти надійних постачальників, які поставлятимуть якісну продукцію. Самостійний пошук — досить нелегка справа, у ньому є ризик різних махінацій. Найкраще рішення — звернутися до компанії, яка займається постачанням з Китаю. Одним із найвигідніших партнерів з доставки вантажів в Україну є транспортна компанія M3Cargo.

Чому варто доручити пошук постачальників професіоналам

Звернувшись із запитом знайти відповідних постачальників у Китаї, ви отримаєте такі переваги:

  • готовий перелік перевірених потенційних партнерів;
  • збільшення шансів на укладання вигідної угоди;
  • мінімізування ризиків співпраці з несумлінними компаніями;
  • замість вас над вирішенням завдання буде працювати команда професіоналів, і ви заощадите свій час та гроші.

Пошук постачальників та його результати

Час, витрачений на пошуки, залежатиме від запитуваного вами товару та деталізації запиту. Якщо цей продукт поширений на китайському ринку, ви швидше за все отримаєте пропозицію щодо постачальників вже через 1-3 дні. Але найчастіше на пошук постачальників йде 1-2 тижні.

Потім вам нададуть перелік потенційних китайських партнерів, що відповідають вимогам щодо вартості та якості товару, з найбільш вигідними умовами угоди та гарною репутацією. Кожна пропозиція включатиме розрахунок ціни під різні обсяги закупівель. І у вас є можливість управляти сировинною собівартістю, а також ціною закупівлі. Ви робите свій вибір, а потім компанія організовує доставку.

Переваги співпраці з m3cargo.com

Ця компанія створена для допомоги тим, хто хоче швидко та без проблем замовляти товари «під ключ» у китайських постачальників зі своєчасною доставкою. Для цього фахівці M3Cargo роблять все необхідне, щоб відбулася успішна угода:

  1. Вибирають певне провадження.
  2. Проводять переговори.
  3. Професійно перевіряють бізнес китайського виробника, включаючи документацію, якість та характеристики товарів.
  4. Надають юридичну підтримку під час укладання договору.
  5. Домовляються про ціну та допомагають зі здійсненням оплати.
  6. Організовують своєчасну доставку.

Хочете, щоб ваш бізнес, пов'язаний з продукцією з Китаю, приносив зиск? Користуйтеся послугами експертів!

Коментарі: 0
Зареєструйтесь або авторизуйтесь, щоб залишити коментар.