Як обрати хороший кальян

03.02.2022 14:17

Культура куріння кальяну налічує сотні років. На сході це ціла філософія. Господар, пропонуючи гостю кальян, показує свою довіру та повагу. Розкурювати його прийнято в розслабленій спокійній обстановці, за неспішною бесідою та зеленим чаєм. У нашій же країні кальян — це насамперед спосіб розслабитися. Однак, як і на Сході, у нас заведено збиратися для розкурювання димного у приємній компанії, щоб цікаво провести час та поспілкуватися. Для цих цілей багато хто ходить у кальян, проте набагато простіше купити свій прилад.

Це, по-перше, набагато дешевше, по-друге, ви завжди можете бути впевнені, що кальян досить добре промитий і прочистити. Щоб вибрати ваш власний димний, загляньте в наш інтернет-магазин кальянів — ми впевнені, що ви знайдете те, що потрібно.

Як вибрати кальян

Серед величезної різноманітності кальянів одразу вибрати щось складно, особливо новачкові. До того ж щороку з'являються нові моделі. Ми дамо кілька простих порад про те, як вибрати кальян, які допоможуть вам визначитися з вибором:

  • Оптимальна висота шахти — 50-100 см. Проходячи через неї, дим досить добре охолоне.
  • Найнадійніший матеріал – нержавіюча сталь. Кальяни з неї відрізняються надійністю та довговічністю.
  • Найкраще вибирати нерозбірну шахту. У розбірних моделях часто порушується герметичність шахти у місцях стиків.
  • Рекомендуємо вибирати прозорі колби із товстого скла з ущільнювачем. Вони добре видно рівень води, а завдяки ущільнювачу забезпечується досить щільне з'єднання з шахтою.

Не варто купувати новомодні кальяни з двома трубками — потяг у них набагато гірший. Також не найкращий варіант купувати вироби із шахтою висотою менше ніж 50 см — куряться вони погано, тому частіше йдуть як сувеніри. В іншому ж при покупці орієнтуйтеся на свій смак та естетичні уподобання.

Покупка кальяну в інтернет-магазині DHS

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір кальянів від провідних світових виробників. Представлені як нові моделі, так і перевірені часом, які давно себе зарекомендували. Також ви зможете купити оригінальні комплектувальні, аксесуари, вугілля та тютюн різних видів.

Ми постаралися зібрати в одному місці все, що потрібне для якісного куріння кальяну. Каталог регулярно оновлюється та поповнюється різними новинками. Якщо вам знадобиться допомога чи консультація, зверніться до нашого менеджера за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті — він швидко підбере для вас відповідний товар.

Коментарі: 0
Зареєструйтесь або авторизуйтесь, щоб залишити коментар.