Як вибрати сумку переноску для кішки

16.12.2021 17:18

У кожного власника чотирилапого друга рано чи пізно виникає потреба у транспортуванні тварини. Кішку, наприклад, потрібно звозити до ветеринара, на виставку або на в'язку. А може, є бажання взяти її з собою на дачу або в поїздку. У таких ситуаціях дуже рятує сумка переноска для кішок. Це спеціальний виріб, де все передбачено для максимальної зручності тварини та її господаря.

Сумки для перенесення, як найпоширеніший спосіб транспортування тварин, мають важливі переваги: ​​міцність і хорошу вентиляцію. Виконані вони, як правило, із безпечних матеріалів (текстилю, нейлону або неопрену), які не викликають алергію у домашніх улюбленців.

На ринку сьогодні представлена велика кількість різноманітних моделей переносок. Окрім сумок, є ще рюкзаки, а також сумки-трансформери та контейнери. А ось використовувати звичайні сумки для перевезення навіть на невеликі відстані досить ризиковано. В них коти часто відчувають стрес і страждають від нестачі кисню.

Як вибрати переноску для кота

При виборі слід враховувати такі параметри:

  • Розмір та вагу улюбленця.

Йому має вистачати простору, щоб стати на весь зріст і розвернутися всередині переноски, витягнути лапи. Тому сумка в ідеалі має бути в 1,5 раза більшою, ніж тварина. Крім того, днище виробу має бути досить жорстким, щоб кіт міг лежати або сидіти на ньому, а не провисати. Для цього текстильні сумки у потрібних місцях укріплені різними вставками (фанера, пластик, оргаліт). Дуже добре, якщо внизу буде м'яка підкладка, що знімається — її зручно чистити.

  • Час, який домашній улюбленець буде проводити у перенесенні.

Якщо плануєте похід до ветеринарної клініки неподалік будинку або коротку поїздку, підійде проста і недорога модель сумки. При тривалому транспортуванні важливо, щоб перенесення було оснащене вентиляційними зонами, оглядовими віконечками, і бажано відділеннями, в які можна покласти речі, а також місцями для кріплення напувалки.

  • Вид транспорту для подорожей.

Для велопрогулянок або якщо ваші руки будуть зайняті багажем, можна скористатися спеціальним рюкзаком із надійним кріпленням замка. Для поїздок у громадському транспорті або для авіаперельоту потрібні більш місткі та міцні сумки.

Фахівці радять: для того, щоб уникнути стресу кішки, треба привчати її до сумки переноски заздалегідь, бажано з дитинства. І навіть якщо тварина доросла, залишайте сумку відкритою, аби вона могла проникнути всередину. Для привернення уваги можна покласти туди улюблені ласощі.

Коментарі: 0
Зареєструйтесь або авторизуйтесь, щоб залишити коментар.