Різновиди дитячих колясок: переваги та недоліки

Від якості дитячого транспортного засобу залежить спокій малюка та його батьків. Коляска має бути зручною й ергономічною. Доречно обирати моделі, що мають правити малюку протягом 2–3 років.

Ми пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими моделями, що користуються попитом у досвідчених батьків. До вашої уваги перелік переваг і недоліків кожного варіанту — це допоможе зробили правильний вибір.

Коляска-тростина

Цей виріб являє собою легкий металевий каркас, обтягнутий щільною тканиною. Засіб обладнаний механізмом трансформації, завдяки якому коляска збирається в невелику тростину, що легко транспортувати.

Тростина підходить для дітей від одного року. У цьому віці малюк починає ходити, але досить швидко втомлюється. Доки дитина пересувається самостійно, мати може нести зібрану тростину за ручки. Коли карапуз втомився, тростина швидко обертається зручною коляскою із сидячим місцем.

До переваг моделей цього типу відносять:

 • малу вагу (від 2 до 7 кг);

 • трансформація здійснюється за допомогою однієї кнопки;

 • компактний агрегат вміщується в багажник малолітражного авто;

 • вдома коляска може розташовуватись у будь-якому куточку.

У прилада є недоліки: відсутність амортизації, і немає положення лежачи.

Коляска-трансформер 2 в 1

Унікальний транспортний засіб поєднує функції люльки і пристрою для прогулянок. Завдяки подібному функціоналу коляска залишається актуальною від перших виїздів малюка до його 3–4 років. Вам просто потрібно своєчасно змінити знімну люльку на прогулянковий блок. Придбання трансформеру дозволить заощадити гроші на придбанні двох окремих різновидів.

Переваги трансформерів:

 • наявність регулювання рівню нахилу спинки;

 • компактність у зібраному вигляді;

 • економічність;

 • гарна амортизація.

Універсальна коляска 2 в 1 досить габаритна. Її вага складає 15–20 кг. Зразки з алюмінієвим каркасом дещо легше, але менш міцні.

Прогулянкова коляска

Модель призначена для малюків від 7–9 місяців. У цьому віці дітям уже час сідати й уважно розглядати навколишній світ.

У прогулянковій колясці малюк може знаходитися в трьох позиціях: сидячи, лежачи, напівлежачі. Завдяки цьому дитина має змогу відпочити так, як їй зручно в будь-який час.

Ручки сучасних моделей регулюються у двох напрямках: карапуз може дивитися навколо або їхати спиною вперед і дивитися на матусю.

Переваги моделі:

 • маленька вага;

 • компактність;

 • бюджетність.

Серед недоліків варто виділити відсутність амортизації й невелике спальне місце, що для добре розвинених малюків може виявитися некомфортним.

Коляска 3 в 1

Цей трансформер має всі переваги моделі 2 в 1. До того ж він оснащений знімним автокріслом. Засіб має підвищену амортизацію й передні поворотні колеса. Завдяки цьому агрегат досить мобільний і зручний у використанні.

Придбання моделі 3 в 1 дозволяє заощадити гроші на купівлі окремих транспортних блоків. До недоліків коляски відносять значну вагу й надто високу посадку прогулянкового блоку.

Назад в блог Наступний запис