Yves Rocher - відомий косметичний бренд родом з Франції.

Yves Rocher — відомий косметичний бренд родом з Франції. Його історія почалася зі створення в домашній лабораторії лікувального крему з чистяком в складі. Перша спроба Іва Роше (засновник нині всесвітньо відомої компанії) представити світові якісну косметику, доступну не тільки багатим людям, була приречена на успіх. Цікаво, що популярна марка донині дотримується такої філософії. Переконатися в цьому можна, вивчивши асортимент бренду на сайті інтернет магазина Yves Rocher.

Yves Rocher випускає парфюми і косметику середнього цінового сегмента, продукцію на основі виключно натуральних компонентів. На загальному тлі компанія виділяється завдяки:

1.       Акценту на чистій формулі. Товари Yves Rocher виготовлені з сировини рослинного походження, які бренд використовує без загрози для навколишнього середовища, її сприятливого майбутнього. Крім цього, виробник відмовляється від вживання компонентів, які не розкладаються.

2.       Унікальному методу отримання екстрактів рослин. Компанія робить все можливе для того, щоб активні компоненти рослин, необхідних для виготовлення косметики, збереглися в первозданному вигляді, залишалися незруйнованими.

3.       Прагнення захистити планету, шляхом скорочення кількості виробничих відходів, обсягів викидів СО2, використовуваної води і створення більш легких упаковок на основі вдруге перероблених матеріалів.

Результат роботи компанії Yves Rocher — це не тільки безліч унікальних косметичних лінійок (товари для догляду за шкірою обличчя, за тілом, волоссям, парфуми, макіяж-продукція), активними інгредієнтами яких є компоненти рослинного походження, а й збереження природи, економія пластику. Бренд піклуватися про споживача та про навколишній світ. 

Yves Rocher — команда фахівців з великим досвідом роботи в сфері виробництва парфумів і косметики. Майстри своєї справи строго контролюють кожен етап створення унікальної продукції:

·         вивчення масел, смол, натурального воску, екстракту рослин;

·         вирощування сировини рослинного походження;

·         отримання з нього активних компонентів;

·         розробка унікальної чистої формули, тестування готових товарів;

·         підготовка їх до продажу, виготовлення еко-упаковки.


Висока якість готової парфумерії та косметичних засобів — результат повної залученості експертів в виробничий процес.
Назад в блог Наступний запис