• Головна
  • Блог
  • Zakupki.ua — найкращий майданчик для публічних закупівель Prozorro

Zakupki.ua — найкращий майданчик для публічних закупівель Prozorro

30.11.2021 15:26

Zakupki.ua — офіційна платформа державних публічних закупівель Prozorro. Його основний напрям роботи полягає в комплексній аналітиці тендерів. Це місце, де проводяться торги в електронних системах Prozorro та Prozorro Market. Крім того, для учасників торгів надаються послуги та комплексна підтримка, починаючи з етапу підготовки тендерних пропозицій і закінчуючи укладанням договору.

Важливо, що даний майданчик авторизований та має сертифікат комплексної системи захисту від Держспецзв’язку.

З чого все починалось

Команда, яка створила Zakupki.ua, запрацювала на ринку 17 років тому, коли закупівлі проводилися лише на папері. Тобто стала єдиною в Україні, яка переносила тендери з друкованого варіанту в електронний формат. А коли з’явилася інформація про старт системи Prozorro, допомогла в її розробці та стартувала з пілотного проєкту в 2015 році. Впродовж цього часу було проведено більше тисячі аукціонів на загальну суму 450 мільйонів гривень. 

 

 

Ресурс https://zakupki.com.ua/ створив найліпші умови та можливості для перемоги в закупівлях. Розроблена аналітична система дозволяє знаходити надійних замовників, уникати непотрібних ризиків та сміливо робити інновації в бізнесі. Компанія безплатно консультує з юридичних питань та бере на себе бюрократичні моменти. Завдяки цьому активні учасники Zakupki.ua одержують перемоги в закупівлях на 10% частіше, ніж учасники з інших вебресурсів.

Послуги та продукти, які надає платформа Zakupki.ua:

·         моніторинг тендерів відповідно до специфіки роботи компанії та вимог клієнта;

·         аналіз тендерної документації з формуванням списку необхідних документів для участі в торгах;

·         прогноз цін конкурентів у наступних закупівлях;

·         аналітика поведінки замовника та потенційних конкурентів у минулих торгах;

·         робота з тендерними пропозиціями, гарантійними листами, різними довідками тощо;

·         підготовка і завантаження документів Переможця;

·         персональний менеджер: консультації з будь-яких питань.

Також сервіс передбачає освітню програму: вебінари, тренінги й семінари, статті та публікації, — те, завдяки чому клієнти можуть дізнаватися про останні події й тенденції, бути в курсі всіх нюансів публічних закупівель, щоб бути якомога краще підготовленими до них.  

Prozorro Market

Окремо представлений на платформі Prozorro Market — зручний електронний каталог різноманітних товарів. Щоб продавати свій товар, постачальнику там достатньо пройти одну кваліфікацію.А замовнику — лише обрати постачальника.

Система керування закупівлями дозволяє користувачам налаштовувати персональні підписки на відповідний тендер, відстежувати його за певними критеріями в розширеному пошуку та мати можливість бачити етапи закупівлі в календарі.

Команда Zakupki.ua постійно працює над вдосконаленням сервісу й функціоналу майданчика, а також оперативно реагує на різні чинники, які можуть мати вплив на публічні закупівлі. Словом, робить все для того, аби користувачам завжди було комфортно користуватися наданими послугами.