Дезінфіктант Прісутності Тварин Дідесан Мікс (Didesan MIX)

Київ | Додано: 19 травня 2021, номер: 49343
  Багатофункціональна санітарно-дезінфікуючо- дезодоруюча суміш «DiDeSan Mix». ! Застосування: Дезінфекція та санітарна обробка приміщень и обладнання тварін- ніцькіх ферм, пташніків, Хутровіт звірів, осушувач підстілкі, обробка ( «купання») новонароджених поросят та ін. Є Високоефективний дезінфікуючім и дезодоруючім засоби, поглінає запахи аміаку, сірководню, метану та других шкідливих віділень и газів, справляє вираженість бактерицидну, протівірусну, протигрибкові та ларвіцідну дію, абсорбує вологість в місцях! Застосування. Встановлен висока ефективність суміші проти таких збудніків як: Е.coli, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp, Actinobacillus spp, Bordetella bronchiseptica, Brucella spp, Clostridiaespp, Haemophilus parasuis, Mycoplasma spp, Pasteurella multocidia, Salmonella spp, Lawsonia spp, Leptospirae spp, Mycobacterium tub , Brachyspirae spp, Pseudomonas spp; PPV; PRCV; PCV; PRRS; Fusarium; Aspergillus Penicillium. Зовнішній Суміш в кольоровій гамі від світло-сірого до сірого; вигляд та склад: Chlorantoin (діюча Речовини - 1, 3-Dichloro-5, 5-Dimethyl hydantoin (C5H6O2N2Cl2) = 0, 2 ÷ 0, 25%; Ефірні Олії (Gum-tree, Forest pine та інші); мінеральні з ' єднання; алюмосілікаті та інше. Дозування: Препарат можна застосовуваті у прісутності тварин та птиці, после проведення початкової механічної очистки приміщення або безпосе- редную наносіті на підстілку та забруднені чи вологі місця методом рівномірного посіпання препарату з розрахунку: - 50 ÷ 100 г на 1 м2 раз в тиждень. на об'єктах з низьких рівнем гігієні: - 50 ÷ 100 г на 1 м2 2-3 рази на тиждень. у пріміщеннях з глибоким підстілкою, перед ее поновлень: - 100 г на 1 м2. протипокази: Чи не застосовуваті у вівчарстві. застережень: чи не змішуваті з іншімі препаратами та сумішамі, що містять вапно чи натрій. Препарат не має ПЕРІОДУ каренції. чи не Шкідливий для довкілля. Термін зберігання: 24 місяці в орігінальній упаковці, в сухому, темному місці при температурі від + 5 ° с до + 25ºС. Упаковка: паперові або поліпропіленові міш ки по 10 и 20 кг. № партии та дата виробництва: 000000-00.00
  Зв'яжіться з автором оголошення
  Андрій Євич
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Сільгосп тварини
  0 грн.
  Торг можливий
  Буськ
  24 вересня
  Сільгосп тварини
  2 000 грн.
  Торг можливий
  Вінниця
  12 вересня
  Сільгосп тварини
  2 000 грн.
  Дніпро
  12 вересня
  Сільгосп тварини
  70 грн.
  Торг можливий
  Київ
  10 вересня
  23 грн.Торг можливий
  Запропонуйте свою ціну
  Андрій Євич
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 11 травня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  154 перегляди оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Дезінфіктант Прісутності Тварин Дідесан Мікс (Didesan MIX)" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 23 грн. Торг можливий. Інші оголошення з категорії "Сільгосп тварини" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем Андрій Євич і має присвоєний номер 49343. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.