Фільтр вугільний для дистилятора (упаковка 4 шт)

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 118259
  В упаковці 4 пакетика з активованим вугіллям. Після того, як Ви вставили пакетик з вугіллям в носик, обполосніть пакетик від вугільного пилу під струменем води, краще використовувати окріп. Вугілля допомагає очистити воду від запахів і шкідливих летючих сполук, які мають температуру кипіння нижче, ніж у води і випаровуються в першу чергу. Частота заміни вугільного фільтра в дистилляторах залежить від води, яка використовується. При використанні дистилятори 1-2 рази на добу, можна орієнтуватися на наведені нижче дані. - водопровідна вода - 1 раз на місяць - бутильована - 1 раз в 2 місяці - з свердловини - 1 раз в 1-2 місяці - з осмосу - 1 раз в 2-3 місяці
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  Віддам задарма
  Луцьк
  Сьогодні
  0:00
  Інші товари для дому
  299 грн.
  Київ
  Вчора
  14:37
  Інші товари для дому
  99 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  Інші товари для дому
  0 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  140 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  81 перегляд оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Фільтр вугільний для дистилятора (упаковка 4 шт)" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 140 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 118259. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.