Гіпсокартон Knauf Safeboard 12,5 мм. рентгенозахисні плити

Київ | Додано: 24 червня 2021, номер: 124892
  Гіпсокартон Knauf Safeboard 12,5 мм (625х2500) (сейфборд) Опис: Гіпсокартон Knauf Safeboard: Рентгензахисни плити Забезпечує комплексний захист від рентгенізлученія. Працювати з Сейфборд, а також утилізувати його залишки набагато простіше, ніж гіпсокартону зі свинцем. Сейфборд володіє вогнестійкими властивостями, а також забезпечує відмінну звукоізоляцію. Гіпсокартон Сейфборд має всі необхідні документи і висновки, що дає можливість закладати його в проекти, а в наслідку успішно здавати об'єкти в експлуатацію. Гіпсокартон Knauf Safeboard (сейфборд) являє собою листовий виріб, що складається зі спеціального сердечника на основі гіпсу і сульфату барію, покритого з обох сторін картоном. Сердечник має характерний жовтий колір. Гіпсокартон сейфборд випускаються на заводі Knauf Gips KG в Німеччині. В процесі виробничого контролю кожна плита проходить перевірку на відповідність Рентгенозащітная властивостями. Рентгенозахисні плити призначені для влаштування перегородок, облицювань стін і стель в медичних приміщеннях, призначених для проведення рентгенологічних процедур і досліджень (рентген-кабінетів). Служать для забезпечення радіаційної безпеки персоналу і пацієнтів в сусідніх приміщеннях.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші будматеріали
  345 грн.
  Дніпро
  Сьогодні
  12:24
  Інші будматеріали
  10 грн.
  Одеса
  Вчора
  8:00
  Інші будматеріали
  888 грн.
  Торг можливий
  Харків
  27 листопада
  Інші будматеріали
  134 грн.
  Торг можливий
  Харків
  27 листопада
  1 300 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  106 переглядів оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Гіпсокартон Knauf Safeboard 12,5 мм. рентгенозахисні плити" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 1 300 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші будматеріали" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 124892. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.