Гриль пелетние Broil King Regal PELLET 400 (495055)

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 119722
  Пелетние гриль Baron Pellet 400 - це гриль-коптильня, что працює на селі пеллетах від знаменитого Канадсько бренду Broil King. Решітка гриля Виготовлена з чавуну и складається з 2-х окремий секцій, Із загально розміром 65 х 44 см. Гриль можна використовуват для Приготування стейків и будь-якіх других страв для якіх потрібна висока температура. Верхній Температурний діапазон Broil King Baron Pellet 400 ставити 315 градусів. Однако, основне призначення гриля це запікання и копчення. Для Посилення ціх можливости гриль комплектується електрична худобу. Паливом и одночасно Джерелом диму для копчення службовців деревні пелети найрізноманітнішіх відів и сортів дерев - например фруктових або горіховіх. Пелети це сучасне екологічне паливо, в Першу Черга вікорістовується в Домашніх системах опалення. Пелети є Тірсо, спресованості в ціліндрічні гранули. Джерелом тепла для гриля служити пелетние пальник. Автоматика працює від мережі 220В. Пальник представляет собою металевий стакан, в Який з бункера, с помощью шнекового механізму (такого ж як в м'ясорубці), подаються гранули. На дні пальника розташована свічка розжарювання, при зіткненні З якою пелети почінають горіті, а інтенсівність горіння регулюється кількістю поданих індивідуальних пелет и повітрям, что нагнітається в пальник с помощью вентилятора. Все це керується вбудованим контролером. Користувач вібірає режими роботи пеллетного гриля на панелі управління або за помощью додатка на смартфоні. Гриль обладнання модулями бездротового зв'язку Wi-Fi и Bluetooth. Для контролю температури Всередині м'яса або птиці можна використовуват пару термощупів, Які підключаються до панелі управління. 2 щупа входять в комплект. Дані будут відображатіся на дисплеї або в Додатках на смартфоні. Для збору и утілізації жиру, что стікає з м'яса, в Нижній части котла передбачення похилий лоток з нержавіючої сталі Із злівнім отвором. Весь жир потрапляє в лоток з одноразовим вкладиш. Котел и кришка віготовлені з жароміцної Сталі. Антікорозійне покриття Забезпечує Збереження СПОЖИВЧИХ властівостей течение трівалого годині. Кришка забезпечен металізованім ущільнювачем для создания найспріятлівішіх умів при копченні 4-ти секційна, двостороння решітка з чавуну. Розмір однієї секції 15,5 х 49 см, Загальний розмір 65 x 49 см Бункер вміщує до 7 кг села пелет. При необхідності Зміни одного сорту пелет на Інший в бункері передбачення люк для вивантаження пелет Сітка з вісокоякісної Сталі, розташована на достатній відстані від вугілля, призначила для підігріву и ПІДТРИМКИ страв в Гаряча стані. Розмір 12 х 78 см масивною каркас з двома колесами з одного боку и двома опорами з Іншого, Забезпечує як мобільність, так и стійкість Кришка гриля закріплена на петлях и забезпечен Обмежувач Відкривання Ручка кришки у виде скоби, що не нагрівається під час роботи гриля Вентіляційна труба з тонким налаштування ОБСЯГИ Повітря, что проходити и диму Панель управління з кнопками вибори режімів, что обертається регулятором, дисплеєм відображення п
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  299 грн.
  Київ
  Сьогодні
  14:37
  Інші товари для дому
  99 грн.
  Київ
  Сьогодні
  14:36
  Інші товари для дому
  0 грн.
  Київ
  Сьогодні
  14:36
  Інші товари для дому
  80 грн.
  Київ
  Сьогодні
  14:36
  55 900 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  84 перегляди оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Гриль пелетние Broil King Regal PELLET 400 (495055)" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 55 900 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 119722. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.