GSM-модуль на 4000 номерів

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 118260
  На згадку модуля заносяться телефонні номери всіх користувачів, які мають право доступу на закриту територію. Якщо номер Вашого телефону записаний в пам'ять GSM-модуля, він його розпізнає і пошле блоку управління автоматичної системи сигнал відкрити ворота (або підняти стрілу шлагбаума) точно так же, як і пульт дистанційного керування - в приладі встановлено реле, яке імітує натискання кнопки на брелоку. Важливо відзначити, що, якщо пристрій бере Ваш дзвінок і відкриває ворота (шлагбаум), з'єднання як такого не відбувається, або воно обривається через секунду - витрат на оплату послуг мобільного оператора не буде, тому Ви можете сміливо вставити в GSM-модуль будь-яку SIM- карту. Якщо в списку номерів GSM-ключа Вашого номера не виявиться, контролер просто скине дзвінок і ніяк не відреагує. Для зручності запису телефонної бази в даній моделі передбачено використання USB кабелю і ПО для роботи з комп'ютером. КОМПЛЕКТ - Виконавче пристрій; - Зовнішня антена; - USB кабель; - Інструкція користувача. Технічні характеристики - Живлення пристрою - 9-28 В; - Споживання не більше 5 Вт; - Тип реле - NO / NC (сухий контакт); - Умови роботи від -20 до + 50 ° С. ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇ - Максимальна кількість номерів - 4000; - Максимальне споживання - 200 мА; - Стандарт зв'язку 900/1800 МГц; - Дальність роботи - необмежена; - Світлодіодна індикація; - Захист від неправильного підключення. УВАГА! Пристрій не сумісно з SIM-картами оператора "Київстар", в яких є 4G. Для коректної роботи пристрою рекомендується використовувати SIM-карти "Vodafone", "Life-cell" (без обмежень) або "Київстар" без 4G. Гарантія 2 роки
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  Віддам задарма
  Луцьк
  Сьогодні
  0:00
  Інші товари для дому
  299 грн.
  Київ
  Вчора
  14:37
  Інші товари для дому
  99 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  Інші товари для дому
  0 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  1 750 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  98 переглядів оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "GSM-модуль на 4000 номерів" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 1 750 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 118260. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.