Найбільша дошка безкоштовних оголошень - Івано-Франківськ

Останні оголошення
Продам диван Миколаїв Продам диван Миколаїв 2
Ліжка

2 000 грн. Торг можливий

Миколаїв

Сьогодні
13:05
Уборка и уход за могилой. Одеса Уборка и уход за могилой. Одеса Уборка и уход за могилой. Одеса 3
Інші прибирання / чистка

600 грн.

Одеса

Сьогодні
12:29
Знищення тарганів, бліх, клопів, мишей і щурів. Одеса Знищення тарганів, бліх, клопів, мишей і щурів. Одеса Знищення тарганів, бліх, клопів, мишей і щурів. Одеса 3
Дезінфекція

500 грн.

Одеса

Сьогодні
12:25
Постійний дохід в сфері дезінсекції. Одеса
Другие сферы занятий

5 000 грн.

Одеса

Сьогодні
12:25
Демеркуризация. Разбился градусник. Очистка от ртути и паров. Одеса
Інші прибирання / чистка

0 грн.

Одеса

Сьогодні
12:25
Паперові пакети на 25 кг Харків Паперові пакети на 25 кг Харків Паперові пакети на 25 кг Харків 3
Упаковка

0 грн.

Харків

Сьогодні
12:07
1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 1-к квартира подобово Голосеевкий район Київ 6 ещё 1 фото
Квартири з погодинною оплатою

750 грн.

Київ

Сьогодні
11:50
Продам женскую сумку Ізмаїл Продам женскую сумку Ізмаїл Продам женскую сумку Ізмаїл Продам женскую сумку Ізмаїл 4
Сумки

300 грн.

Ізмаїл

Сьогодні
11:43
Останнє в блозі

У XXI столітті людство зіткнулося з проблемою виснаження джерел палива. У майбутньому ресурс нафти, вугілля, газу буде вичерпаний. Тому сьогодні актуальним є питання отримання енергії з альтернативних джерел.

У перспективі з усіх доступних джерел одним із найбільш перспективних буде енергія сонця. Для її поглинання використовують сонячні батареї. Сонячна батарея складається з фотоелементів і оцінюється за трьома основними параметрами: ефективність або ККД, термін служби та вартість.

Колесные комплектующие требуют замены не так уж часто, но если такая необходимость возникла, то тут уж необходимо быть внимательным. И речь идет не про внешнюю красоту изделия. Намного важнее обратить внимание на параметры катков. Ведь ошибится достаточно просто, а исправить досадное недоразумение порой не представляется возможным.

Хочете полегшити свій побут, найнявши домашній персонал? Зробити це реально, не виходячи з дому, відшукавши потрібних вам помічників на просторах інтернету. Такий спосіб пошуку фахівців економить ваші сили і дорогоцінний час. Переконайтеся в цьому самі!