Курсы по обучению водителей погрузчиков, электро, карщиков

Київ | Додано: 27 жовтня 2020, номер: 19369
  Навчання та переатестація водіїв навантажувачів
  ТОВ «Центр навчання водіїв навантажувачів»( (Ліцензія Міністерства освіти та науки України від 06.01.2015 №527799) проводить щоденний набір у групи на навчання та переатестацію водіїв різних видів навантажувальної техніки. Курс підготовки - в середньому 1 місяць, за бажанням можливий прискорений курс. У програму входить: 80% практики водіння, здійснення ТО техніки; 20% теорії. Після успішної здачі екзаменів видається посвідчення водія навантажувальної техніки державного зразка та доповнення на англ.мові для виїжджаючих на роботу в міста ЄС. Ми раді Вам допомогти! Будуть права, буде робота!!!
  м. Київ, вул. Магнітогорська, 1а (М. Чернігівська)
  Зв'яжіться з автором оголошення
  ageraschenko
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  4 500 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  ageraschenko
  офлайн
  на сайті з 26 жовтня 2020
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  1422 перегляди оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Курсы по обучению водителей погрузчиков, электро, карщиков" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 4 500 грн.. Інші оголошення з категорії "Курси" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем ageraschenko і має присвоєний номер 19369. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.