Organic K817Cab Eco Фільтр комплексного очищення

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 118280
  Призначення системи: пом'якшення води, видалення заліза, марганцю, амонію, органічних сполук, важких металів, структурування води. Область застосування: очищення питної та технічної води з підземних джерел або міського водопроводу. Використовується для захисту від передчасного виходу з ладу водогрійного і сантехнічного обладнання, а також для значного поліпшення споживчих властивостей води. Розрахункова кількість споживачів води: до 2 осіб Технологія водопідготовки: очищення води від всього комплексу домішок здійснюється за допомогою унікальної багатошарової фільтруючого завантаження Organic Multisorb. Технологія Multisorb об'єднала кілька передових технологій в області очищення води в одному фільтрі, дозволивши при цьому істотно оптимізувати витрати на очистку води в порівнянні з класичними технологіями. Фільтруючий матеріал: Organic Multisorb - це новітня багатокомпонентна фільтруюча завантаження для очищення води від заліза, марганцю, солей жорсткості, органічних речовин амонію, важких металів, а також для структурування води (сайт виробника: multisorb.com.ua). Відновлення робочих властивостей: для відновлення робочих властивостей системи, необхідна періодична регенерація сольовим розчином NaCl і промивка водою у зручний для користувача час. Комплектність поставки: керуючий клапан Китай з блоком живлення; корпус 817 в зборі з сольовим баком типу «Кабінет»; сорбент Organic Multisorb.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  50 грн.
  Дніпро
  Вчора
  20:47
  Інші товари для дому
  21 600 грн.
  Львів
  Вчора
  14:30
  Інші товари для дому
  20 600 грн.
  Львів
  Вчора
  14:28
  Інші товари для дому
  3 000$
  Львів
  Вчора
  14:25
  9 900 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  80 переглядів оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Organic K817Cab Eco Фільтр комплексного очищення" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 9 900 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 118280. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.