Оголошення знято з публікації
25 вересня 2021

Допомога юриста у стягненні заборгованості

Харків | Додано: 16 травня 2021, номер: 49164
  Юридична допомога у стягненні заборгованості за договорами. Ефективне стягнення заборгованості правовими методами як на досудовому етапі, так і в судовому розгляді. Допомога юриста по примусовому стягненню заборгованості. Професіонали Адвокатського об'єднання «Адвокати та медіатори України» допоможуть у вирішенні навіть найскрутніших ситуацій між контрагентами за допомогою правових способів врегулювання конфлікту і шляхом переговорів. Повний представництво інтересів і захист прав зацікавленої сторони. Складання всіх необхідних документів. Надамо консультацію по телефону (099) 225 94 55, (097) 352 77 00.
  Коментарі 0
  Коментарі до цього оголошення закриті

  Придбайте "Допомога юриста у стягненні заборгованості" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною Віддам задарма. Інші оголошення з категорії "Юридичні консультації" з регіону - Харківська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем АО Адвокаты и медиаторы Украины і має присвоєний номер 49164. Більше 10000 оголошень в місті Харків.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.