Продаються б / у прилади приймально-контрольні охоронно-пожежні

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 119666
  Продаються б / у прилади приймально-контрольні охоронно-пожежні, програмовані, з управлінням від виносної цифрової клавіатури на 12 зон в отличном состоянии! ППКОП Оріон-16 (надалі - прилад) призначений для прийому сповіщень від охоронних і пожежних сповіщувачів (шлейфів сигналізації) або інших приймально-контрольних приладів, перетворення сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною, подальшої передачі сповіщень по зайнятій або виділеної (в залежності від встановлених параметрів в енергонезалежній пам'яті) телефонній лінії на ділянці ОБ'ЄКТ-АТС, включення звукових і світлових оповіщувачів. Установка системи протипожежного захисту стає все більш актуальною, оскільки сучасні електронні пристрої дозволяють своєчасно відреагувати на небезпеку, загасити пожежу, зберегти здоров'я людей, а також майно. У нашому магазині є все для системи пожежної безпеки, а саме: пожежні сигналізації, генератори вогнегасного аерозолю, пожежні датчики, датчики диму і багато іншого. З усіх питань телефонуйте: 06 ****** 75 Можна відразу писати на Вайбер!)
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  55 грн.
  Дніпро
  Сьогодні
  19:29
  Інші товари для дому
  560 грн.
  Дніпро
  Сьогодні
  19:29
  Інші товари для дому
  940 грн.
  Дніпро
  Сьогодні
  19:29
  Інші товари для дому
  1 400 грн.
  Дніпро
  Сьогодні
  19:29
  799 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  91 перегляд оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Продаються б / у прилади приймально-контрольні охоронно-пожежні" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 799 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 119666. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.