Продам контейнери для будівельного та великогабаритним сміття

Київ | Додано: 26 червня 2021, номер: 138546
  Виготовляємо та продаємо контейнери для будівельного та великогабаритним сміття. Власне виробництво. Виготовляємо на замовлення та за нашім розмірам. Об'єм контейнеров від 10 до 32 кубів.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  vgekosvit
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  115 000 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  vgekosvit
  офлайн
  на сайті з 26 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  95 переглядів оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Продам контейнери для будівельного та великогабаритним сміття" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 115 000 грн.. Інші оголошення з категорії "Готові конструкції" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем vgekosvit і має присвоєний номер 138546. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.