Продам смарт люстру SML-R08-80, ulm 04/90 biom suprio

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 119209
  Світлодіодний світильник відноситься до категорії розумних пристроїв, що дозволяють управляти роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Він має круглу форму і пофарбований у білий колір. Залежно від налаштованої користувачем колірної температури випромінювання відтінок корпусу буде змінюватися від теплого до нейтрального або холодного (в діапазоні від 2900 до 6000 К). Завдяки тому, що виріб використовує прогресивну технологію використання індивідуальних лінз для діодів, виробник зміг домогтися кута розсіювання променів в 170 °. Основа світильника виконана з тепловідводної металу, а плафон виготовлений з полікарбонату. Пульт дистанційного керування за допомогою інфрачервоного сигналу здатний передавати керуючий вплив приладу в радіусі п'яти метрів. Функціонал пульта дозволяє плавно змінювати яскравість і колір світіння, а також використовувати встановлені режими. Є можливість ставити світильник в режим нічника використовуючи мінімальну потужність в різних типах світла, а також ставити на таймер для автоматичного відключення із запам'ятовуванням режиму який стояв до відключення. В якості блоку живлення використовуються імпульсні джерела, які реалізовані на електронній схемі, що дозволило добитися дуже компактних розмірів і високого коефіцієнта перетворення.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Світильники
  1 500 грн.
  Львів
  Сьогодні
  0:53
  Світильники
  550 грн.
  Львів
  Сьогодні
  0:53
  Світильники
  1 500 грн.
  Львів
  Сьогодні
  0:53
  1 259 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  100 переглядів оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Продам смарт люстру SML-R08-80, ulm 04/90 biom suprio" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 1 259 грн.. Інші оголошення з категорії "Світильники" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 119209. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.