Продам ділянку землі 0, 55 Га. Велика Данилівка

Харків | Додано: 23 червня 2021, номер: 119831

Адреса: Харків, Большая Даниловка, показати на карті

  • Площадь: 55 соток
Вул Кулеша початок 55 соток під забудову до 4 х поверхів держ акт кадастр ціна 4000 № кодастра 6310136600: 12: 034: 0371 Продам ділянку землі 0, 55 Га. Велика Данилівка, вул. Кулеша (початок) під забудову. Держ Акт, № кодастра 6310136600: 12: 034: 0371 ціна 4000 у.о. за сотку.Звоніть тел 050 560 5372 Анжела
Зв'яжіться з автором оголошення
bastion_agancy
Коментарі 0
Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

Інші схожі оголошення
Продаж землі під індивідуальне будівництво
35 000$
Одеса
18 вересня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
149 000$
Одеса
18 вересня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
190 000$
Одеса
18 вересня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
24 000$
Торг можливий
Нова Каховка
15 вересня
4 000$
Запропонуйте свою ціну
bastion_agancy
офлайн
на сайті з 23 червня 2021
Всі оголошення автора
Замовити дзвінок
Написати автору
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
184 перегляди оголошення
0 сьогодні
Подивитися статистику

Продаж землі, можливо, і не відноситься до числа угод, які укладають часто, що не дивно, враховуючи всі переваги оренди. Проте, оренда ділянки не виглядає так привабливо, коли мова заходить про плани на індивідуальне будівництво. Зацікавлені в реалізації власного будівельного проекту? Вивчіть оголошення з категорії " Продаж землі під індивідуальне будівництво» на віртуальній дошці оголошень. На подібному майданчику ви також можете знайти вигідні пропозиції з рубрик «продаж землі сільськогосподарського призначення», «Продаж землі під сад/город».
Юридична сторона угоди: основні нюанси
Переконавшись в тому, що обраний вами ділянку ідеально підходить для зведення бажаної споруди, перейдіть до наступного етапу підготовки до проведення угоди купівлі-продажу. Зверніть увагу в першу чергу на правовстановлюючий документ, який повинен надати продавець.
Враховуйте, що чинне законодавство передбачає підтвердження права власності на ту чи іншу територію державним актом. Виняток-ситуації, коли власник отримав право володіти землею за договором міни, дарування, купівлі-продажу (або у спадщину, що підтверджено відповідним завіреним нотаріусом папером) без зміни її меж.
Які документи потрібні для укладення угоди
Переконалися в тому, що укладається угода буде легітимною? Передайте нотаріусу разом з продавцем такі документи:
• паспорт;
* ідентифікаційний код;
* правовстановлюючий документ (потрібен від продавця);
* документ від експерта, якому було доручено грошову оцінку нерухомого майна (щоб провести відчуження ділянки);
* висновок про відсутність обтяжень на об'єкт Угоди (про відсутність обмежень, передбачених законом), включаючи заборону на відчуження, витяг про відсутність застави;
• технічна документація.
Зверніть увагу на статус продавця. Якщо він перебуває в законному шлюбі, то з боку його чоловіка або дружини знадобиться оформлене в письмовому вигляді заяву про згоду на продаж об'єкта (якщо право володіння на нього перейшло власнику після реєстрації відносин). Схожий документ потрібно надати і покупцеві, якщо у того є законний чоловік або Дружина. Однак, в даному випадку нотаріально оформляється згода на придбання ділянки.