Пропозиція позики між фізичними особами

Київ | Додано: 11 вересня 2021, номер: 172363
  Здравствуйте
  У мене є капітал, який буде використаний для надання позик фізичним особам у короткостроковій та довгостроковій перспективі, починаючи від 5000 євро до 5000 мільйонів євро будь -якій серйозній особі, яка хоче отримати цю позику, 3% відсотків на рік залежно від суми позики, оскільки я не хочуть порушити закон про лихварство. Я прошу лише сертифіковану власноручно оформлену розписку, а також надати деякі документи. Тому, якщо вам потрібен кредит, не соромтеся звертатися до мене, щоб дізнатися більше про мої умови. Будь ласка, зв'яжіться зі мною безпосередньо
  Зв'яжіться з автором оголошення
  metzgerrenato1
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  1 000$
  Запропонуйте свою ціну
  metzgerrenato1
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 11 вересня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  4 перегляди оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Пропозиція позики між фізичними особами" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 1 000$. Інші оголошення з категорії "Інші послуги" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем metzgerrenato1 і має присвоєний номер 172363. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.