Римські штори

Вінниця | Додано: 13 жовтня 2021, номер: 181129
  Римські штори користуються неабиякою популярністю у оформленні інтер'єру. Вони характеризуються функціональністю та економічністю. Для їх пошиття вам потрібно невеликий відріз тканини, рівний практично розміром вікна. Таким чином, при виборі тканини можна не обмежувати себе в ціновій категорії і зупинитися саме на тому варіанті, який дійсно вам сподобався.
  Зв'яжіться з автором оголошення
  zakazroleti
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Штори
  600 грн.
  Узин
  14 вересня
  Штори
  1 000 грн.
  Узин
  14 вересня
  Штори
  2 000 грн.
  Узин
  14 вересня
  Штори
  1 800 грн.
  Узин
  14 вересня
  400 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  zakazroleti
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 13 жовтня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  144 перегляди оголошення
  14 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Римські штори" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 400 грн.. Інші оголошення з категорії "Штори" з регіону - Вінницька область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем zakazroleti і має присвоєний номер 181129. Більше 10000 оголошень в місті Вінниця.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.