Оголошення знято з публікації
14 вересня 2021

Щенки Акита-Ину

Луцьк | Додано: 16 липня 2021, номер: 168313
  • Порода собаки: Акита 
Пропонуються чарівні цуценята АКІТА ІНУ ( залишились 3 дівчинки) дата нарождення 11.05.2021, з відмінною родословною від високо соціалізованих батьків, всі яскраво рижі.
Мати KATANA
Батько GORO
Цуценята активні, яскраві представники породи, мають чудовий кістяк, красиву голову, шикарну шерсть. Вже зараз видно, що в кожного буде свой унікальний характер. Цуценята перспективні для виставок і розведення.
За повір’ям цуценя АКІТА ІНУ приносить добро и благополуччя дому, а домочадцям здоров’я, щастя, благополуччя.
Японці використовують акіт для охорони будинку і дітей, собаки дуже прив’язані до всіх членів родини, її друзів і також до інших домашніх улюбленців.
Документи КСУ, міжнародний ветеринарний паспорт, прививки по віку, чіп. Рекомендації по вирощуванню, годуванню.
тел. 0503781253 Татьяна
Коментарі 0
Коментарі до цього оголошення закриті

Придбайте "Щенки Акита-Ину" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 10 000 грн. Торг можливий. Інші оголошення з категорії "Собаки" з регіону - Волинська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем zhukovat2009 і має присвоєний номер 168313. Більше 10000 оголошень в місті Луцьк.

 

 

Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.