Ділянки на березі моря.Белг-Днестр.р-н.лінія затоки.

Білгород-Дністровський | Додано: 13 квітня 2021, номер: 46979

Адреса: Білгород-Дністровський, Николаевка, показати на карті

  • Площадь: 700 соток
  • Удалённость от города: 100 км
Продам ділянку землі біля моря 12 га під будівництво заводу або комерційного промислового будівництва. Продам ділянки землі у моря.Участкі на березі моря, Білгород-Дністровський р-н, с. Ніколаевка.Участкі на узбережжі Чорного моря (лінія Затоки) .100 км від Одеси. перша лінія 110 метрів до морю.от 3 соток до 14 га. Продам ділянки під будівництво котеджів, для будинку, дачі або бази відпочинку, готелі в курортній зоні. ТЕРМІНОВО! продаж база отдиха.170 тис.у.е.2 га.200 м до моря.домікі зі зручностями і без. Одеська обл. Білгород-Дністровський р-н.100 км від Затоки. 1.) ділянку 19.8 соток - 84 т.у.е. вул Чорноморська 2) ділянка з будинком 50 соток - 15 т.у.е. 3) ділянка 42 сотки 15 т.у.е. 4) ділянка 37 соток - 40 т.у.е. вул Чорноморська 5) ділянка 60 соток - 42 т.у.е. продаж цілий або розділ ділянки 25 / 35.уліца Чорноморська 6) ділянка 42 сотки - 88.200 т.у.е.продажа цілий або розділ ділянки 20 / 20.ул.Черноморская 7) ділянка 25 соток - 16.500 т.у.е.ул чорноморська пропонуємо домашнє копчення будь-яких видів вашої свіжої риби. до 200 кг в день.включая вихідні.
Зв'яжіться з автором оголошення
info175854078
Коментарі 0
Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

Інші схожі оголошення
Продаж землі під індивідуальне будівництво
23 000$
Луцьк
16 жовтня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
20 000$
Львів
15 жовтня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
6 000$
Харків
11 жовтня
Продаж землі під індивідуальне будівництво
3 000$
Харків
11 жовтня
3 200$
Запропонуйте свою ціну
info175854078
офлайн
на сайті з 21 серпня 2020
Всі оголошення автора
Замовити дзвінок
Написати автору
Поділитись з другом
Поскаржитись
Роздрукувати
769 переглядів оголошення
3 сьогодні
Подивитися статистику

Продаж землі, можливо, і не відноситься до числа угод, які укладають часто, що не дивно, враховуючи всі переваги оренди. Проте, оренда ділянки не виглядає так привабливо, коли мова заходить про плани на індивідуальне будівництво. Зацікавлені в реалізації власного будівельного проекту? Вивчіть оголошення з категорії " Продаж землі під індивідуальне будівництво» на віртуальній дошці оголошень. На подібному майданчику ви також можете знайти вигідні пропозиції з рубрик «продаж землі сільськогосподарського призначення», «Продаж землі під сад/город».
Юридична сторона угоди: основні нюанси
Переконавшись в тому, що обраний вами ділянку ідеально підходить для зведення бажаної споруди, перейдіть до наступного етапу підготовки до проведення угоди купівлі-продажу. Зверніть увагу в першу чергу на правовстановлюючий документ, який повинен надати продавець.
Враховуйте, що чинне законодавство передбачає підтвердження права власності на ту чи іншу територію державним актом. Виняток-ситуації, коли власник отримав право володіти землею за договором міни, дарування, купівлі-продажу (або у спадщину, що підтверджено відповідним завіреним нотаріусом папером) без зміни її меж.
Які документи потрібні для укладення угоди
Переконалися в тому, що укладається угода буде легітимною? Передайте нотаріусу разом з продавцем такі документи:
• паспорт;
* ідентифікаційний код;
* правовстановлюючий документ (потрібен від продавця);
* документ від експерта, якому було доручено грошову оцінку нерухомого майна (щоб провести відчуження ділянки);
* висновок про відсутність обтяжень на об'єкт Угоди (про відсутність обмежень, передбачених законом), включаючи заборону на відчуження, витяг про відсутність застави;
• технічна документація.
Зверніть увагу на статус продавця. Якщо він перебуває в законному шлюбі, то з боку його чоловіка або дружини знадобиться оформлене в письмовому вигляді заяву про згоду на продаж об'єкта (якщо право володіння на нього перейшло власнику після реєстрації відносин). Схожий документ потрібно надати і покупцеві, якщо у того є законний чоловік або Дружина. Однак, в даному випадку нотаріально оформляється згода на придбання ділянки.