Розумний біометричний кодовий замок зі сканером пальця на вхідні двері

Київ | Додано: 23 червня 2021, номер: 118378
  Представляємо Вашій увазі розумний замок зі сканером пальця і кодовою відкриттям. Замки зі сталевим корпусом, якісні і важкі! Увага, є на лівосторонні двері і справа наліво! Як це визначити які двері у Вас? Коли заходите в квартиру і петлі зліва - це вважається лівосторонній двері, і навпаки. Електромеханічний замок даного типу може відкривати двері за допомогою відбитка пальця (до 150 пальців) і 8-ми значним кодом (до 75 штук). Працює від батарейок АА (4 шт) до 1.5 року. А також має аварійне живлення на випадок якщо Ви забули поміняти батарейки (додому як то треба потрапити, так що розробники з Ізраїлю все передбачали). Корпус якісна сталь! Важкий хороший якісний замок! Можна ставити на Ваш стандартний виразний замок у вхідних дверях (знімаєте свою ручку і ставите наш замок ELock). Установка займе не більше 30 хвилин, впоратися навіть недосвідчена людина. Біометричний замок «Digital e-lock». Ключем для біометричної системи є ми з вами, в даному випадку відбитки наших пальців. Про те, що будь-який з нас не повторимо, сперечатися не варто, - це загальновизнаний факт, так чому б не використати це! І замість винаходу хитромудрих ключів досить розробити надійну систему зчитування біометричних параметрів, які неможливо підробити !!! (В крайньому випадку, в даний час). Які переваги надає споживачеві дане рішення: - по-перше це відсутність ключів, які не будуть відтягувати Вам кишеню і проблеми з їх зберіганням особливо при занятті спортом або відвідування пляжу; - по-друге економія на виготовлення дублікатів, на цьому замку ви можете внести в пам'ять до 150 відбитків пальців, які ви можете змінити в будь-який час; - по-третє, чим би ви, не займалися, ви не можете втратити «ключ» і з нього можна зробити дублікат; - по-четверте, ви зможете набагато швидше відкрити двері, оскільки немає необхідності діставати ключ з кишені або сумки; - а якими критеріями можна виміряти зручність і безпеку при використанні даної системи дітьми і людьми похилого віку, які на жаль найчастіше стають жертвами шахраїв усіх мастей, у яких не вкрадуть, що не скопіюють ключі, а також вони їх не забудуть і не втратять. Біометричний замок E-Lock швидко монтується на будь-яку стандартну зовнішню чи внутрішню двері, без зміни виразний частини замку. ОСНОВНИЙ Біометричний замок «Digital e-lock» - заснований на технології біометричного сканування, є високотехнологічним продуктом. Відкривається тільки в тому випадку, якщо відбиток користувача занесений в пам'ять приладу, однак додаткова клавіатура дозволяє відкрити замок за допомогою введення коду, але в цьому немає необхідності, оскільки біометричний сканер високоточен (відсоток помилки 0,0001%) і здатний зберігати в пам'яті до 150 унікальних відбитків пальців. Якщо елементи живлення пошкоджені або сіли (4 батареї типу "АА"), то із зовнішнього боку є два виходи під батарейку крону (так що не переживайте, Ви точно потрапите в сво
  Зв'яжіться з автором оголошення
  oblkiev255DomiSad
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Інші товари для дому
  Віддам задарма
  Луцьк
  Сьогодні
  0:00
  Інші товари для дому
  299 грн.
  Київ
  Вчора
  14:37
  Інші товари для дому
  99 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  Інші товари для дому
  0 грн.
  Київ
  Вчора
  14:36
  3 000 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  oblkiev255DomiSad
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 20 червня 2021
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  74 перегляди оголошення
  0 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Розумний біометричний кодовий замок зі сканером пальця на вхідні двері" на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 3 000 грн.. Інші оголошення з категорії "Інші товари для дому" з регіону - Київська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем oblkiev255DomiSad і має присвоєний номер 118378. Більше 10000 оголошень в місті Київ.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.