Успішна психотерапія дистонії.

Одеса | Додано: 11 липня 2020, номер: 6094
  Відомий лікар-психотерапевт Чіянов Віктор Федорович пропонує пройти курс лікування від вегето-судинної дистонії та гіпертонії. Методика лікування розроблялася протягом 40 років і показала виняткову ефективність в порівнянні з медикаментозними та іншими методиками лікування. В основі терапії лежить особистий психологічний вплив лікаря на хворого, яке призводить до урівноважений стан нервову систему пацієнта і серцево-судинні центри, що в кінцевому підсумку призводить до ліквідації судинних нападів, стабільному і багаторічному зниження артеріального тиску. http://goo.gl/K8Mlh2 https://youtu.be/odvZr-RJT0Y https://www.facebook.com/duchapsihoterapevta/ osenin1958@gmail.com +38063 7355248 (Viber) скайп - osenin-1
  Зв'яжіться з автором оголошення
  Виктор Чиянов
  Коментарі 0
  Щоб опублікувати свій коментар, ви повинні зареєструватися Або Увійти.

  Інші схожі оголошення
  Медицина
  200 грн.
  Київ
  Вчора
  14:44
  Медицина
  150 грн.
  Київ
  20 жовтня
  500 грн.
  Запропонуйте свою ціну
  Виктор Чиянов
  офлайн
  приватна особа
  на сайті з 4 червня 2020
  Всі оголошення автора
  Замовити дзвінок
  Написати автору
  Поділитись з другом
  Поскаржитись
  Роздрукувати
  2421 перегляд оголошення
  11 сьогодні
  Подивитися статистику

  Придбайте "Успішна психотерапія дистонії." на сайті дошки оголошення Ринок ЮА за ціною 500 грн.. Інші оголошення з категорії "Медицина" з регіону - Одеська область дивіться на головній сторінці рубрикатора. Це оголошення опубліковано користувачем Виктор Чиянов і має присвоєний номер 6094. Більше 10000 оголошень в місті Одеса.

   

   

  Дошки оголошень інших міст України: оголошення Києва, оголошення Дніпра, оголошення Запоріжжя, оголошення Івано-Франківська, оголошення Львова, оголошення Одеси, оголошення Харкова, оголошення Вінниці, оголошення Луцька, оголошення Житомира, оголошення Миколаєва, оголошення Полтави, оголошення Рівного, оголошення Суми, оголошення Тернополя, оголошення Херсона, оголошення Хмельницького, оголошення Кропивницького, оголошення Ужгорода, оголошення Черкаси, оголошення Чернігова, оголошення Чернівців.